+371 63027467  6vsk@izglitiba.jelgava.lv

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola
previous arrow
next arrow
Slider

2018./2019.māc.gada 1. semestrī

Skolotāja vārds, uzvārds Priekšm./klašu grupa Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
Ludvika Marija Aļehno sākumskola 7.45-8.15 7.45-8.15 7.45-8.15 7.35-8.15
Valentīna Ancāne angļu valoda 7.35-8.15 13.40-14.30 13.40-14.30 13.40-14.30
Ilze Arbidane latviešu valoda katra mēn. 2.un 4. ned.
13.45-14.25
Jeļena Baštana matemātika 13.00-13.40 (4.c) 14.35-15.55 14.35-15.35
Marina Beitāne krievu valoda

vācu valoda

14.30-16.00 12.11-12.50

14.35-15.15

Ineta Bušmane latviešu valoda 7.35-8.15 13.50-15.10
Romans Dikovs Izmeklēšanas pamati,

administratīvais pārkāpums un atb.

katra mēn. 4. ned.

7.25 – 8.15

Jeļena Djakonova angļu valoda katra mēn. 2. un 4. ned.

7.25-8.15

Anna Donskaja mājturība un tehn. 7.35-8.15
Gaļina Dorofejeva krievu valoda 7.35-8.15 7.35-8.15 13.00-13.56
Anna Dudaiceva sākumskola 13.00-13.40 7.43-8.15 7.55-8.15 12.10-12.50
Jeļena Fjodorova sākumskola 7.35-8.15 7.35-8.15 7.35-8.15 7.45-8.15
Olga Fjodorova sports pēc individuālas vienošanās
Madara Fogelmane 14.30-15.22
Tatjana Flandere izmeklēšanas pamati katra mēn.2. nedēļa

7.35-8.15

Daina Gasparoviča latviešu valoda 7.35-8.15 7.35-8.15 13.00-14.00
Larisa Ivanova sākumskola 7.50-8.15 13.45-15.24
Olga Ivanova ģeogrāfija 15.25-16.25 14.40-15.45
Aleksandra Juhnēviča matemātika 7.35-8.15 (16.kab.)

13.50-14.30 (16.kab.)

7.35-8.15 (2.kab.)
Sandra Krūmiņa latviešu valoda 12.55-14.45 14.35-15.05
Aina Jēgere angļu valoda 14.35-15.00 14.40-16.00 13.50-14.30
Gita Jēgere latviešu valoda 13.50-14.30 7.35-8.15 13.50-15.15
Tatjana Kārkliņa mūzika katra mēn.2. un 4. nedēļa

7.25-8.15

Ļiļa Kiseļova sociālās zinības 14.35-15.00
Tatjana Kločane fizika, matemātika 14.35-15.15 13.50-15.15
Jeļena Kohanoviča vizuālā māksla, tehniskā grafika 13.50-15.15
Pjotrs Kuzņecovs informātika

programmēšana

14.35-15.15
Vladislavs Latišenoks pašaizsardzība katra mēn. 2. un 4. ned.

7.40-8.15

Jeļena Markova informātika 13.50-14.15
Gaļina Mateikoviča angļu valoda 14.35-15.35 13.50-14.50 13.00-13.35
Oksana Mihailova Sociālās zinības, Latvijas vēsture, pasaules vēsture 13.40-15.30 14.30-15.26
Lilija Minalta sākumskola 13.00-14.20 13.00-14.15
Valērijs Minalta sports pēc individuālas vienošanās
Alla Minaļto sākumskola 13.50-14.30 7.35-8.15 13.00-14.10
Anita Mināte mājturība un tehn. katru mēn. 2.un 4.ned.

14.35-15.15

Zinaida Panarada matemātika 13.50-14.50 7.35-8.15 (9.kl.) 13.50-15.10
Igors Pugačevskis informātika

programmēšana

14.35-15.00
Roberts Ručevskis mājturība un tehn. 7.45-8.15
Ligita Silova latviešu valoda 14.35-15.35 14.35-15.35 14.35-15.20
Žanna Stankeviča krievu valoda 14.30-15.40 14.30-15.40 14.30-15.15
Natālija Stepanova krievu valoda 13.45-15.00 7.35-8.15
Iveta Šiļeiko Sociālās zinības, kulturoloģija, Latvijas vēsture, pasaules vēsture 14.35-15.35 13.50-15.20
Viktorija Tihonova latviešu valoda katru mēn. 2.un 4.ned.

14.35-15.15

Irina Timofejeva ķīmija

dabaszinības

bioloģija

7.35-8.15 7.35-8.15

14.35-15.15

13.50-14.22
Larisa Vasjkina sākumskola katra mēn. 2.ned.

7.35-8.15

Skaidrīte Vilcāne latviešu valoda 13.00-14.20 13.00-14.14
Lita Vanaga ekonomika katru mēn. 2.un 4.ned.

15.15-16.00

Jeļena Votčele psiholoģija 16.10.,11.12.

14.35-15.10

Lada Vrubļevska sports pēc individuālas vienošanās
Irina Zaikina bioloģija

dabaszinības

13.00-15.30 7.40-8.15
Skolas salidojums
Seko mums Facebook
Facebook Pagelike Widget
E- klase
Ēdienkarte
Valsts pārbaudes darbu grafiks
Pasākumu kalendārs