+371 63027467  6vsk@izglitiba.jelgava.lv

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola
previous arrow
next arrow
Slider

2018./2019. GADA KONKURSU REZULTĀTI

 

 

 

Konkursa nosaukums Sasniegumi Skolēnu

vārds, uzvārds

Klase Skolotāja
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” Pateicības raksts Elīna Sisojeva 10.a I.Bušmane

Ž.Stankeviča

runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” 3. vieta Veronika Fedotova 6.b G.Jēgere N.Stepanova
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” 1. vieta Ruslans Androņenko 5.b G.Jēgere
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” 1. vieta Jevgenijs Bondarenko 2.b S.Ivanova S.Vilcāne
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” 1. vieta Darja Avlasko 4.a M.Beitāne I.Bušmane
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” 2.vieta Valērija Lebedeva 3.b J.Fjodorova D.Gasparoviča
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” 3.vieta Poļina Matosova 4.a M.Beitāne

I.Bušmane

runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” Simpātiju balva Kira Markevičus 3.b J.Fjodorova D.Gasparoviča
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” 1.vieta Patriks Kokiņs 6.a G.Jēgere Ž.Stankeviča
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” 2.vieta Poļina Krasikova 8.b L.Silova G.Dorofejeva
runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” Atzinības raksts Anna Saltikova 12.a G.Jēgere

G. Dorofējeva

runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” Atzinības raksts Anastasija Yanovsaya 12.a G.Jēgere

G. Dorofējeva

runas konkurss “Riti raiti, valodiņa” Atzinības raksts Veronika Golovočova 12.a G.Jēgere

G. Dorofējeva

“Skolēni eksperimentē”

1.vieta

Timurs Veļbickis 4.a I.Timofejeva
“Skolēni eksperimentē” 2.vieta Pāvels Baks 5.b I.Zaikina
“Skolēni eksperimentē” 2.vieta Markuss Korotkovs 2.b L.Ivanova
“Skolēni eksperimentē” 3.vieta Anastasija Borisova 3.b L.Minalta
“Skolēni eksperimentē” atzinība Alvija Soboļova 3.b J.Fjodorova
“Skolēni eksperimentē” atzinība Valerija Lebedeva 3.b J.Fjodorova
“Skolēni eksperimentē” atzinība Darja Avlasko 4.a I.Timofejeva
Skatuves runas konkurss otrā pakāpe Veronika Fedotova 6.b Gita Jēgere
Skatuves runas konkurss augstākā pakāpe Ruslans Aņdroņenko 5.b Gita Jēgere
“Ruskij Medvezonok” 1.vieta Pāvels Baks 5.b
 Starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs’ 1.vieta Pāvels Baks 5.b Z.Panarada
LU rīkotais konkurss “Uzdrīkstos, domāju, radu!” 1.vieta Pāvels Baks 5.b
LU rīkotais konkurss “Uzdrīkstos, domāju, radu!” 1.vieta Romāns Burovs 5.b
LU rīkotais konkurss “Uzdrīkstos, domāju, radu!” 1.vieta Damians Bormakovs 5.b
LU rīkotais konkurss “Uzdrīkstos, domāju, radu!” 1.vieta Kamilla Jefimova 5.b
LU rīkotais konkurss “Uzdrīkstos, domāju, radu!” 1.vieta Marats Razživins. 5.b
ММС valsts matemātikas konkurss 1.vieta Pāvels Baks 5.b
ММС valsts matemātikas konkurss 2.vieta Damians Bormakovs 5.b

2017./2018. m. g. sasniegumi konkursos   >>>Saktīt šeit<<<

2016./2017. m. g. sasniegumi konkursos>>>Skatīt šeit<<<

2015./2016. m. g. sasniegumi konkursos  >>>Skatīt šeit<<<

2014./2015. m. g. sasniegumi konkursos >>>Skatīt šeit<<<

2013./2014. m. g. sasniegumi konkursos >>>Skatīt šeit<<<

2012./2013. m. g. sasniegumi konkursos   >>>Skatīt šeit<<<

2011./2012. m. g. sasniegumi konkursos   >>>Skatīt šeit<<<

2010./2011. m. g. sasniegumi konkursos>>>Skatīt šeit<<<

2009./2010. m. g. sasniegumi konkursos>>>Skatīt šeit<<<



Mācību priekšmetu stundu laiki
0. 07.45 - 08.25
1. 08.30 - 09.10
2. 09.20 - 10.00
3. 10.10 - 10.50
4. 11.20 - 12.00
5. 12.20 - 13.00
6. 13.10 - 13.50
7. 14.00 - 14.40
8. 14.45 - 15.25
Seko mums Facebook
Facebook Pagelike Widget
E- klase
Jelgava.lv
Jelgavas pilsētas mājas lapa www.jelgava.lv