+371 63027467  6vsk@izglitiba.jelgava.lv

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola
previous arrow
next arrow
Slider

2018./2019. m.g.

  • “Olimpiskā diena 2018″ –  2. vieta – Katerīna Belogrudova (10.), Daniela Migunova (10.), Elīna Sisojeva (10.), Ņikita Žukovs (10.), Denīze Andrune (10.), Vilens Ļvovs (11.), Ņikita Markovs (11.), Vadims Afanasjevs (12.), Martins Kalniņš (12.), Marianna Kaļinovska (12.), Anna Parafjanoviča (12.), Nikolajs Taranenko (12.). (skolotāja Olga Fjodorova)
  • “Jelgavas pilsētas skolēnu 48. spartakiāde” – 5.vieta futbols – Ņikita  Ņikitenko(6.b), Artūrs  Janovskis (7.b), Jūlijs  Jāns  Spurgjašs (7.b), Daniils   Vocišs (7.b),   Andris  Kleinbergs  (6.b),   Ignats  Gusevs (6.b), Ņikita   Fomenko (5.b), Daniils  Jefimovs (7.b), Artjoms   Jusjko (6.a). (skolotāja Valerijs Minalta)

 

2017./2018. m.g.

  • Jelgavas pilsētas skolēnu 47. Spartakiādē mazo stafetes- 3.vieta -Iļja  Bondarenko  (2.a), Valerija  Lebedeva (2.b), Viktorija  Bortkeviča (2.a), Aleksandrs  Murāns (2.b), Alisa  Branaburga (2.a), Artūrs  Polencs (2.b), Matvejs  Gļinkins (2.a), Alivija  Soboļeva (2.b), Alise  Golovačova  (2.a), Timurs  Ševčenko (2.b), Sofija  Belousa   (2.b), Daniils  Vanags (2.b)
  • Jelgavas pilsētas skolēnu sacensības “Spēles brīvā dabā” 3×3 volejbolā – 3.vieta – Jūlija Kolkova (9.a), Lada Ščadilova (9.a), Jekaterina Pučinska (9.a), Jeļizeveta Larionova (9.a)
  • Jelgavas pilsētas skolēnu 47. Spartakiādē Maija ielu stafetes  4-cīņa “Draudzība” 3. vieta  Angelina Sidorova (5.a), Valērija Bakaja (6.a), Amanda Kalve (6.b), Katrīna Borisova (6.b), Elizaveta Lebedeva (7.b), Poļina Krasikova ( 7.b), Karīna Balonova ( 8.b);  jaunietes 1.vieta – Anna Ševčenko (12.a), Anna  Parafjanoviča (11.a),Marianna Kaļinovska (11.a), Anna Saltikova (11.a), Vlada Kostjukova (11.a), Viktorija Lavžele (10.a), Anna Sadejeva (10.a), Ksenija Smoļaņinova  (10.a); jaunieši 3.vieta – Igors Butromejevs (12.a), Edgars Lefters (12.a), Andrejs Kostjuks (12.a), Nikolajs Taranenko (11.a), Kims Petrovs (11.a), Martins Kalniņš (11.a), Ņikita Markovs (10.a), Vilens Ļvovs (10.a); 6.-7. klašu meitenes 3.vieta – Diāna Mamonova D (7.a),  Marija Korotkova (7.b), Poļina Krasikova (7.b), Elizaveta  Lebedeva (7.b), Valērija Bakaja (6.a), Katrīna Borisova (6.b), Amanda Kalve  (6.b), Angelina Sidorova (5.a); 8.-9. klašu zēni 3.vieta – Artjoms Stražinskis (9.a), Ņikita Jaroševičs (9.a), Ņikita Žukovs (9.b), Jānis Rinkmanis  (9.b), Artūrs Teļegins (9.b), Maksims Pavlovs (9.b), Vitālijs Čerkass  (8.a), Filips Firsovs (8.b);
  • Jelgavas pilsētas skolēnu 47. Spartakiādē vieglatlētika stafetes skrējiens 4*100m – 1. vieta Anna Ševčenko (12.a), Anna  Parafjanoviča (11.a),Marianna Kaļinovska (11.a), Anna Saltikova (11.a); stafetes skrējiens 4*100m – 3. vieta  Lefters Edgars (12.a), Butromejevs Igors (12.a), Kostjuks Andrejs (12.a), Taranenko Nikolajs (11.a); skrējiens 100m – 1. vieta  Anna Ševčenko (12.a); skrējiens 400m – 1. vieta  Anna Ševčenko (12.a), 3.vieta Anna  Parafjanoviča (11.a);
  • stafetes skrējiens 4*100m – 2. vieta  Ņikita  Jaroševičs (9.a), Artjoms  Stražinskis (9.a), Jānis  Rinkmanis (9.b), Ņikita  Žukovs (9.b); skrējiens 100m – 2. vietJānis  Rinkmanis (9.b); skrējiens 400m – 1. vieta Ņikita   Jaroševičs (9.a); tāllēkšana – 2. vieta  Ņikita  Jaroševičs (9.a)
  • Sporta servisa centra sacensībās  “Lielā balva 2018” pirmsskolas komanda- pateicība- Ieva Rošiore; Ilja Patijčuks; Filips Petrovs; Daniils Macurs; Paulīne Kostromina; Elīza Lagzdiņa; Nikola Andriksone; Dmitrijs Bajevs; Artjoms Baumens; Olīvija Ļetko; Vlada Rekečinska; Tamerlans Voroņeckis
  • Sporta servisa centra sacensībās  “Lielā balva 2018” vidusskolas komanda- 3.vieta- Kaļinovska Marianna; Petrovs  Kims; Parafjanoviča Anna; Mihailovs Iļja; Golovačova Veronika; Butromejevs Igors; Saltikova Anna; Plotiņš Mihails; Vazne Aleksandra; Ščerbakovs Roberts; Taranenko Nikolajs
  • Jelgavas pilsētas skolēnu 47. Spartakiādē volejbolā- 5.vieta- Jefims Udodovs (9.a),  Arturs Putniņš (9.b), Artjoms Stražinskis (9.a), Iļja Cvetkovs (9.b), Ņikita Jaroševičs (9.a), Matvejs Vasiļjevs (9.b), Sergejs Mamonovs (9.a),  Artūrs Telegins (9.b).
  • Jaungada balvas izcīņa volejbolā 2017- 3. vieta-  Marianna Kaļinovska (11.a), Anna Parafjanoviča (11.a), Veronika Golovačova (11.a), Aļona Rižakova (11.a),  Anastasia Yankovskaya (11.a), Eleonora Aļeksova (12.a), Miļena Spurgjaša (12.a), Jana Janovska (9.b).
  • Jelgavas pilsētas skolēnu 47. Spartakiādē tautas bumbā 2006.-2008.g.dz. zēni-4. vieta-Ignats Gusevs (5.b), Maksims Tapeiko (5.a), Ņikita Ņikitenko (5.b), Artjoms Jusjko (5.a), Andris Kleinbergs (5.b),    Denis Basaičuks (5.a), Ņikita Fomenko (4.b),  Vadims Kurakins (5.a), Daniils Ļubimcevs (5.a), Patriks Kokiņš (5.a).
  • Jelgavas pilsētas skolēnu 47. Spartakiādē Olimpiskās stafetēs peldēšanā 4×50 m br/st vidusskolas komanda – 2. vieta -Ševčenko Anna (12.a ), Astafičeva Diana (12.a), Butromejevs Igors (12.a), Petrovs  Kims (11.a); 4×50 m br/st . 6.-7. klašu grupa – 3.vieta Ņikita Ševčenko (7.a), Remeņuks Aleksandrs (7.b), Krasikova Poļina (7.b), Sidorova Angelina; 4×25 m br/st . 4.-5. klašu grupa – 6.vieta Baduna Valērija (5. b), Avlasko Poļina (5.a), Baks Pāvels (4.b), Razživins Marats (4.b).
  • Olimpiskā diena 2017– 4. vieta – vidusskolas komanda; 5.vieta – 6.-7.klašu grupa; 6.vieta – 4.-5.klašu grupa; 7.vieta – 8.-9.klašu grupa.
  • Jelgavas pilsētas skolēnu 47. Spartakiādē futbolā 6.-7.kl. grupā-4.vieta-Deniss Mizers (7.a), Aleksandrs Remeņuks (7.b), Gļebs Kačanovs (7.a),  Artūrs Janovskis (6.b),Maksims Aleksandrovs ( 7.a), Daniels Vocičs (6.b), Iļja Ambrutis (7.a), Jūlijs Spurgjašs (6.b),Dāvids Jurčenko (7.a)
  • LFF Zemgales reģiona finālā-4.vieta-Aleksandrs Jankovskis (3.a), Artjoms Buglakovs (3.c), Kirils Bondarevs (3.a), Timurs Buglakovs (3.c), Andrejs Streļins (3.a), Iļja Goļjadinecs (3.b), Dereks Upenieks (3.a), Iļja Bondarenko (2.a), Aleksandra Torgošova (3.a);
  • Jelgavas pilsētas skolēnu 47. Spartakiādē futbolā 4.-5.kl. grupā-4.vieta-Andris Kleinbergs (5.b), Ņikita Ņikitenko (5.b), Patriks Kokiņš (5.a ), Ņikita Fomenko  (4.b), Ignats Gusevs  (5.b), Timurs Buglakovs (3.c), Artjoms Buglakovs (3.c), Iļja Bondarenko (2.a);

2016./2017. m.g.

    • Jelgavas pilsētas 46. spartakiādes kopvērtējumā – 2003./2004.g.dz. grupās – 2. vieta;
    • 1997./2000.g.dz. grupās – 3. vieta
    • Jelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē vieglatlētikā – ČETRCĪŅA “Draudzība” 2003./2004.g.dz.zēni 6.vidusskolas komandai – 1.vieta( komandas sastāvs: Dmitrijs Švabs (7.a), Vadims Solovjovs (7.a), Vitālijs Čerkass (7.a), Iļja Kalašņikovs (7.b), Alekss Vološins (7.b)
    • Jelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē vieglatlētikā 4x100m distancē 1. vieta Anna Ševčenko (11.a), Lidija Ježova (12.a), Anna  Parafjanoviča (10.a),Marianna Kaļinovska (10.a);
    • 4x100m distancē 3. vieta Raimonds Konovalovs (12.a), Dmitrijs Barsukovs (12.a), Vladislavs Basalajs (12.a),  Artjoms Kolkovs (12.a); 100m distancē: Lidija Ježova (12.a) – 2. vieta, Anna  Parafjanoviča (10.a) – 3. vieta; Dmitrijs Barsukovs (12.a) – 3. vieta;400m distancē: Anna Ševčenko (11.a) – 1. vieta, Raimonds Konovalovs (12.a) – 2. vieta, Vladislavs Basalajs (12.a) -3. vieta;800m distancē: Anastasija Vidončikova (11.a) – 2. vieta; šķēpa mešnā: Anna Ševčenko (11.a) – 3. vieta;4x100m distancē 3. vieta Ņikita Jaroševičs (8.a),Ņikita Markovs (9.b), Daniels Ševčenko (9.b), Artūrs Poliņņikovs (9.a); tāllēkšnā: Daniels Ševčenko (9.b) – 3. vieta; 400m distancē: Ņikita Jaroševičs (8.a) -2. vieta, Artūrs Poliņņikovs (9.a) -3. vieta; lodes grūšanā: Anastasija Atkačova (9.a) -3. vietaJelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē Maija ielu stafetes– 1.vieta-Dmitrijs Švabs (7.a), Kirils Telegins (6.b),Vadims Solovjovs (7.a), Filips Firsovs (7.b),Iļja Kalašņikovs (7.b), Ivans Smirnovs (7.b),Daniils Antunovičs (7.a), Kirils Goljadiņecs (6.b)
    • Jelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē Maija ielu stafetes– 2.vieta-Anna Ševčenko (11.a), Anastasija Agafonova (11.a), Lidija Ježova (12.a), Elīza Molotkova (11.a), Anna  Parafjanoviča (10.a), Alīna Albīna Sarģele (12.a),Marianna Kaļinovska (10.a), Darja Guseva (11.a), Anna Saltikova ( 10.a)
    • Jelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē Maija ielu stafetes– 3.vieta-Artūrs Poliņņikovs (9.a), Ņikita Jaroševičs (8.a),Ņikita Markovs (9.b), Daniels Ševčenko (9.b), Dāvids Jefimovs (9.b), Artjoms Stražinskis (8.a), Deniss Žogota (9.a), Ņikita Žukovs (8.b)
    • “ Stiprs un vesels augu es! ”-3. klašu komandai – atzinības raksts -Grigorjeva Anastasija (3.a), Razživins Marats (3.b),Kuzmins Nikita (3.a), Bormakovs Damians (3.b),Lasāne Ssfija (3.a), Jefimova Kamilla (3.b),Panarade Alisa (3.a),Koniševa Nikola (3.b)
    • Jelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē futbolā – 4.vieta-Gļebs Kačanovs (6.a),Maksims Aleksandrovs (6.a),Dāvids Jurčenko (6.a),Iļja Ambrutis (6.a),Vitālijs Čerkass (7.a),Svjatoslavs Torgošovs (6.b),Aleksandrs Remeņuks (6.b),Ričards Daškovs (7.a),Kirils Telegins (6.b), Deniss Mizers (6.a)
    • Jelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē florbolā – 5.vieta-Artūrs Poliņņikovs (9.a), Ņikita Jaroševičs (8.a),Ņikita Markovs (9.b),  Daniels Ševčenko (9.b),Bogdans Zabela (9.b),Romāns Maslošs (9.b),Daniils Zlotins (9.b)
    • Jelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē florbolā – 2.vieta- Artjoms Kolkovs (12.), Raimonds Konovalovs (12.), Vladislavs Basalajs (12.), Dmitrijs Barsukovs (12.), Ronalds Borisovs (12.), Viktors Sergijenko (12.), Daniels Zeļinskis (11.), Vitālijs Pučinskis (11.), Raimonds Bojaruns (11.), Vladislavs Balonovs (11.), Edgars Lefters (11.), Vladimirs Parafjonovičs (10.)
    • Stafešu sacensības ” Sporto visa klase” – 5.vieta- 3.b klases komanda ( sk. Larisa Ivanova, Lada Vrubļevska)
    • Lielā balva 2017 – 6.-7. klašu grupa    2. vieta;8.-9. klašu grupa   7. vieta; 10.-12. klašu grupa    4. vieta
    • Jelgavas pilsētas skolēnu 46. Spartakiādē“ Drošie un veiklie ”-Poļina Avlasko (4.a), Daniils Ļubimcevs (4.a),Zlata Karpoviča (4.b), Ignats Gusevs (4.b), Amēlija Seņkāne (4.b), Vadims Kurakins (4.a), Kristina Boridjko (4.a), Patriks Kokiņš (4.a), Kamilla Čibisova (4.b),  Andris Kleinbergs (4.b), Izabella Getmane ( 4.b),  Artjoms Jusjko (4.a), Olga Barsukova (3.a)
    • Volejbols (zēni)-dalība Artūrs Poliņņikovs (9.a), Ņikita Markovs (9.b), Bogdans Zabela (9.b), Daniils Zlotins (9.b), Vladislavs Smirnovs (9.a), Daniils Molotkovs (9.a), Daniels Ševčenko (9.b), Artūrs Putniņš (8.b), Sergejs Mamonovs (8.a), Ņikita Jaroševičs (8.a)
    • Volejbols (jaunietes)– 4.vieta Anna Ševčenko (11), Anastasija Vidončikova (11), Marianna Kaļinovska (10), Anna Parafjanoviča (10), Darja Guseva (11), Veronika Golovočova (10), Eļeonora Aleksova (11), Anastasija Agafonova (11), Elīza Molotkova (11), Milena Spurgjaša (11).
    • Brīvā cīņa- 2. vieta Ķekavas novada sacensībās 2017 – Artūrs Janovskis
    • Volejbols (zēni)-dalība – Martins Kalniņš (10.), Vitālijs Pučinskis (11.), Daniels Zeļinskis (11.), Vladislavs Balonovs (11.), Artjoms Kolkovs (12.), Artjoms Kravcovs (12.), Raimonds Konovalovs (12.), Dmitrijs Barsukovs (12.), Vladislavs Basalajs (12.), Ronalds Borisovs (12.).
    • Tautas bumba (zēni)-3. vieta – Patriks Kokiņš (4.a), Artjoms Jusjko (4.a), Daniils Ļubimcevs (4.a), Ignats Gusevs (4.b), Andris Kleinbergs (4.b), Artūrs Janovskis (5.b), Jūlijs Jans Spurgjašs (5.b), Kirils Koļesņikovs (5.b)
    • Tautas bumba (meitenes) -3. vieta – Kristina Boridjko (4.a), Alisa Ponomarenko (4.a), Angelina Sidorova (4.a), Veronika Revkova (4.b), Veronika Sidorova (5.a), Valērija Bakaja (5.a), Katrīna Borisova (5.b), Anastasija Bakaņina (5.b), Vlada Baranova (5.b), Lija Boridjko (5.b)
    • Futbols -3. vieta – Ņikita Fomenko (3.b), Artjoms Jusjko (4.a), Andris Kleinbergs (4.b), Ņikita Ņikitenko (4.b), Ignats Gusevs (4.b), Artūrs Janovskis (5.b), Daniils Jefimovs (5.b), Jūlijs Jans Spurgjašs (5.b), Daniils Vocišs (5.b)
    • Futbols -1. vieta – Gļebs Kačanovs (6.a), Dāvids Jurčenko (6.a), Maksims Aleksandrovs (6.a), Deniss Mizers (6.a), Kirils Telegins (6.b), Vladislavs Žihs (7.a), Daņila Patijčuks (7.a), Vitālijs Čerkass (7.a), Filips Firsovs (7.b).
    • Futbols – 3. vieta – Martins Kalniņš (10.), Vladimirs Parafjanovičs (10.), Vitālijs Pučinskis (11.), Edgars Lefters (11.), Daniels zeļinskis (11.), Raimonds Bojaruns (11.), Dmitrisj Barsukovs (12.), Vladislavs Basalajs (12.), Raimonds Konovalovs (12.), Artjoms Kolkovs (12.).
    • Peldēšana – 3. vieta – Viktorija Juškēviča (8.b), Ksenija Smoļaņinova (9.a), Artūrs Poliņņikovs (9.a), Nikolajs Aleksejenkovs (9.b)
    • Rudens kross komandu sacensībās – 1.vieta – Anna Ševčenko (11.), Anastasija Vidončikova (11.), Marianna Kaļinovska (10.), Anna Parafjanoviča (10.), 2. vieta – Dmitrijs Švabs (7.a), Vitālijs Čerkass (7.a), Maksims Nikolajevs (6.a), Filips Firsovs (7.b), 3. vieta – Raimonds konovalovs (12.), Vladislavs Basalajs (12.), Igors Butromejevs (11.), Martins Kalniņš (10.), individuāli – 2. vieta – Dmitrijs Švabs (7.a), 2. vieta – Anna Ševčenko (11.), 3. vieta – Raimonds Konovalovs (12.), 4. vieta – Anastasija Vidončikova (11.), 4. vieta – Vitālijs Čerkass (7.a).

 

2015./2016. m.g.

    • Aerobikas konkurss – 3. vieta – 7. b klases komanda (sk. Ineta Bušmane)
    • četrcīņa “Draudzība” –Kopvērtējumā:Milanai Braunai (6.a) – 3. vietaAnna Ševčenko (10.)  100m –  1. vieta, Anna Ševčenko (10.)  400m –  1. vieta, Anna Parafjanoviča (9.b) 100m – 1. vieta, Anastasija Vidončikova (10.)  800m  – 2. vieta, Jana Botoša (8.b) 800 m – 3. vieta, Lidija Ježova (11.) 100m – 3. vieta, Vitālijs Upenieks (9.a) 800 m –  3. vieta. Stafetes(4X100m):1. vieta -Daniels Ševčenko (8.b), Artemijs Judins (8.a),Artūrs Poliņņikovs (8.a), Aleksandrs Lapšins (9.a). 3. vieta –Anna Ševčenko (10.),Lidija Ježova (11.), Anastasija Agafonova (11.), Anna Poņatovska (12.). 3. vieta –Anna Parafjanoviča (9.b),Anastasija Beliha (8.b), Anastasija Atkačova (8.a), Karīna Vedļa (8.a).
    • 1. maija ielu stafešu skrējiens 3. vieta6.-7. klašu grupa (meitenes) –Valērija Bakaja (4.a, Milana Brauna (6.a), Jekaterina Pučinska (7.a), Jūlija Kolkova (7.a), Arina Vorobjova (7.b), Alīna Janaite (7.b), Kristīne Leftere (7.b), Jevgenija Korzinova (8.a).                                     3. vieta – 8.-9. klašu grupa (meitenes) – Anastasija Beliha (8.b), Karīna Vedļa (8.a), Mikaela Guļbinska (9.a), Vlada Kostjukova (9.a), Ketrina Libaņova (9.b), Anna Parafjanoviča (9.b), Jana Botoša (8.b),Ksenija Smoļaninova (8.a). 3. vieta  – 10.-12. klašu grupa (jaunieši) – Edgars Lefters (10.), Raimonds Bojaruns (10.), Daniels Zeļinskis (10.), Mihails Plotiņš (10.), Vladislavs Basalajs (11.), Raimonds Konovalovs (11.), Dmitrijs Barsukovs (11.), Artjoms Kolkovs (11.), Dmitrijs Kohanovičs (12.). (sk. Lada Vrubļevska, Valērijs Minalta)
    • “Drošie un veiklie”” -Patriks Kokiņš (3.a), Kristina Boridjko (3.a), Ignats Gusevs (3.b), Ņikita Ņikitenko (3.b), Valērija Bakaja (4.a), Darja Tuuļa (4.a), Veronika Jefimova (4.a), Viktorija Afanasjeva (4.a), Lija Boridjko (4.b), Artūrs Janovskis (4.b), Daniils Vocišs (4.b), Jūlijs Jans Spurgjašs (4.b) (sk. Lada Vrubļevska, Valērijs Minalta)
    • “Lielā balva” -Arina Vorobjova (7.b), Jekaterina Pučinska (7.a), Jeļizaveta Larionova (7.a), Milana Brauna (6.a), Lada Ščadilova (7.a), Margarita Repina (7.b), Ņikita Jaroševičs (7.a), Artjoms Stražinskis (7.a), Sergejs Mamonovs (7.a), Ņikita Žukovs (7.b), Artjoms Osadņiks (7.a).

Anna Parafjanoviča (9.b), Veronika Golovačova (9.a), Vlada Kostjukova (9.a), Mikaela Guļbinska (9.a), Viktorija Lavžele (8.a), Aļona Rižakova (9.a), Vladimirs Parafjanovičs (9.b), Martins Kalniņš (9.a), Aleksandrs Lapšins (9.a), Ņikita Markovs (8.b), Daniils Zlotins (8.b), Kims Petrovs (9.a), Vitālijs Upenieks (9.a),Viktorija Lavžele (8.a).

Jūlija Apsīte (10.a), Anna Ševčenko (10.a), Eleonora Aleksova (10.a), Anastasija Vidončikova (10.a), Lidija Ježova (11.a), Miļena Spurgjaša (10.a), Darja Guseva (10.a), Vitālijs Pučinskis (10.a), Mihails Plotiņš (10.a), Daniels Zeļinskis (10.a), Dmitrijs Barsukovs (11.a), Daniels Ivanovs (11.a),Raimonds Konovalovs (12.a).

    • Jelgavas pilsētas skolu aerobikas konkurss – 3. vieta – 7.b klase. 7.a klase – dalība.
    • Futbols– 2. vieta Zemgales novada sacensībās – Aleksandra Torgošova (1.a), Iļja Goljadiņecs (1.b), Artjoms Bulgakovs (1.c), Timurs Bulgakovs (1.c), Iļja Bondarenko (pirmsskolas gr.) (sk. Valērijs Minalta)
    • Florbols– dalība – Daniils Zlotins (8.b), Bogdans Zabela (8.b), Igors Vasiļjevs (8.b), Ņikita Markovs (8.b), Daniels Ševčenko (8.b), Martins Kalniņš (9.a), Georgs Kahanovičs (9.a), Kims Petrovs (9.a), Vitālijs Upenieks (9.a), Vladimirs Parafjanovičs (9.b). (sk. Valērijs Minalta)
    • Florbols– dalība – Daniels Zeļinskis (10), Raimonds Bojaruns (10.), Edgars Lefters (10.), Vladislavs Balonovs (10.a), Raimonds Konovalovs (11.), Viktors Sergijenko (11.), Roberts Korotkovs (11.), Daniels Ivanovs (11.), Dmitrijs Barsukovs (11.), Artjoms Kravcovs (11.), Dmitrijs Kohanovičs(12.) (sk. Valērijs Minalta)
    • Bokss – 2. vieta starptautiskajā boksa turnīrā Daugavpilī – Ēriks Mantuls, 1. vieta “Jelgava Open 2016” (skolotājs Anatolijs Červjakovs)
    • Volejbols (jaunietes) – piedalīšanās -Anastasija Agafonova (10.), Anna Ševčenko (10.a), Viktorija Rekaikina (10.), Anastasija Vidončikova (10.), Eleonora Aļeksova (10.), Lidija Ježova (11.), Marina Drobova (11.), Anna Juškova (11.), Aleksandra Korzinova (12.), Anna Poņatovska (12.).
    • Volejbols (jaunieši) – piedalīšanās – Daniels Zeļinskis (10.a), Raimonds Bojaruns (10.a), Vladislavs Balonovs (10.a), Vitālijs Pučinskis (10.a), Edgars Lefters (10.a),  Raimonds Konovalovs (11.a), Daniels Ivanovs (11.a), Dmitrijs Barsukovs (11.a), Artjoms Kolkovs (11.a), Dmitrijs Kohanovičs (12.a). (skolotājs Valērijs Minalta)
    • Rudens kross – Anna Ševčenko (10.a) 1000 m – 1. vieta, Jekaterina Pučinska (7.a) 800 m – 2. vieta, Anastasija Vidončikova (10.a) 1000 m – 3. vieta, Aleksandrs Remeņuks (5.b) 500 m – 4 vieta, Ņikita Jaroševičs (7.a) 800 m – 4. vieta. (skolotāja Lada Vrubļevska un sk. Valērijs Minalta)
    • Tautas bumba (meitenes) 2. vieta – Anastasija Bakaņina (4.b), Vlada Baranova (4.b), Lija Boridjko (4.b), Katrīna Borisova (4.b), Anastasija Kitajeva (4.b), Diāna Mamonova (5.a), Ksenija Sadovska (5.a), Poļina Krasikova (5.b), Marija Korotkova (5.b), Poļina Kučina (5.b), Karīna Balonova (6.b). (skolotāja Lada Vrubļevska)
    • Tautas bumba (zēni) 4. vieta – Daniils Jefimovs (4.b), Jūlijs Jāns Spurgjašs (4.b), Daniils Vocišs (4.b), Maksims Aleksandrovs (5.a), Dāvids Jurčenko (5.a), Gļebs Kačanovs (5.a), Deniss Mizers (5.a), Leo Gozens (5.b), Kirils Telegins (5.b), Aleksandrs Remeņuks (5.b). (skolotājs Valērijs Minalta)
    • Bokss – Ēriks Mantuls (9.b) – 3. vieta Latvijas junioru boksa čempionātā (skolotājs Anatolijs Červjakovs).
    • Kross kopvērtējums:
    • 500 m 2004.-2006. gadā dz.

      3.-5.kl.

      800 m 2002.-2003. gadā dz.

      6.-7.kl.

      1000 m 2000.-2001. gadā dz.

      8.-9.kl.

      1000 m 1996.-1999. gadā dz.

      10.-12.kl.

      1500 m 1996.-1999. gadā dz.

      10.-12.kl.

      Meitenes 3. vieta 3. vieta 3. vieta 2. vieta
      Zēni 5. vieta 5. vieta 4. vieta 4. vieta

Peldēšanas stafetes – 3. vieta –

    • Jana Botoša (8.b), Ksenija Smoļaņinova (8.a), Vitālijs Upenieks (9.a),Kims Petrovs (9.a),

dalība

    – Valērija Baduna (3.b), Emīlija Voitehoviča (4.a), Kirils Koļesņikovs (4.b), Ņikita Ševčenko (5.a), Poļina Krasikova (5.b), Anna Parafjanoviča (9.b), Jūlija Apsīte (10.a), Diana Astafičeva (10.a), Anna Ševčenko (10.a), Anastasija Vidončikova (10.a), Pāvels Pavlovskis (10.a), Igors Butromejevs (10.a), Dmitrijs Barsukovs (11.a),  Ronalds Borisovs (11.a).
  • Futbols – 2. vieta – Patriks Kokiņš (3.a),  Ņikita Ņikitenko (3.b), Daniils Jefimovs (4.b), Artūrs Janovskis (4.b), Maksims Aleksandrovs (5.a), Dāvids Jurčenko (5.a), Gļebs Kačanovs (5.a),  Deniss Mizers (5.a), Aleksandrs Remeņuks (5.b), Kirils Telegins (5.b), Leo Gozens (5.b), Svjatoslavs Torgošovs (5.b). (skolotājs Valērijs Minalta)
  • Futbols – Zemgales jaunatnes futbola čempionāta finālā 3. vieta –Dāvids Jurčenko (5.a), Deniss Mizers (5.a), Svjatoslavs Torgašovs (5.b), Vladislavs Žihs (6.a), Daņila Patijčuks (6.a), Ričards Daškovs (6.a), Filips Firsovs (6.b). (skolotājs Valērijs Minalta)
  • Futbols – 5. vieta – Artūrs Poliņņikovs (8.a), Artemijs Judins (8.a), Jegors Vasiļjevs (8.b), Bogdans Zabela (8.b), Daniils Zlotins (8.b), Ņikita Markovs (8.b), Renāts Kuzmins (8.b), Daniela Ševčenko (8.b), Aleksejs Dunajevs (9.a), Martins Kalniņš (9.a), Vladimirs Parafjanovičs (9.a). (skolotājs Valērijs Minalta)
  • Futbols – 5. vieta – Vladislavs Žihs (6.a), Daņila Patijčuks (6.a), Daniels Morozs (6.b), Filips Firsovs (6.b), Sergejs Mamonovs (7.a), Daņila Nagnibeda (7.a), Dāniels Prikņa (7.b), Ņikita Žukovs (7.b). (skolotājs Valērijs Minalta)

2014./2015. m.g.

      • Futbols (Latvijas skolu futbola čempionāts) – 3. vietaArtūrs Janovskis (3.b), Maksims Aleksandrovs (4.a), Dāvids Jurčenko (4.a), Gļebs Kačanovs (4.a), Deniss Mizers (4.a), Aleksandrs Remeņuks (4.b), Kirils Telegins (4.b), Ričards Daškovs (5.a), Daņila Patijčuks (5.a), Vladislavs Žihs (5.a), Alexanders Guryanovs (5.b), Filips Firsovs (5.b)
      • Futbols (Zemgales novada sacensības) – 1. vieta – Artūrs Janovskis (3.b), Maksims Aleksandrovs (4.a), Gļebs Kačanovs (4.a), Deniss Mizers (4.a), Dāvids Jurčenko (4.a), Aleksandrs Remeņuks (4.b), Kirils Telegins (4.b), Vladislavs Žihs (5.a), Filips Firsovs (5.b), Alexandrs Guryanovs (5.b).
      • Florbols – 3. vieta – Raimonds Bojaruns (9.b), Daniels Krohins (9.a), Edgars Lefters (9.b), Vladislavs Balonovs (9.b), Vitālijs Pučinskis (9.b), Andrejs Pļešivcevs (9.b), Daniels Zeļinskis (9.b), Vadims Kožans (9.b), Vladislavs Basalajs (10.a).
      • Florbols (jauniešiem) – Raimonds Konovalovs (10.a), Artjoms Kravcovs (10.a), Dmitrijs Barsukovs (10.a), Daniels Ivanovs (10.a), Vadims Tapeiko (10.a), Artjoms Kolkovs (10.a), Artjoms Haņevičs (11.a), Dmitrijs Kohanovičs (11.a), Vladislavs Lozovenko (11.a), Timurs Tihijs (12.a), Artjoms Juhnēvičs (12.a)
      • Volejbols (jaunieši) – Dmitrijs Barsukovs (10.a), Daniels Ivanovs (10.a), Raimonds Konovalovs (10.a), Dmitrijs Kohanovičs (11.a), Artjoms Juhnēvičs 912.a), Andrejs Gomero (12.a), Timurs Tihijs (12.a), Vladislavs Lozovenko (12.a).
      • Volejbols (8.-9. kl.) – Roberts Lagzdiņš (9.a), Daniels Krohins (9.a), Raimonds Bojaruns (9.b), Vitālijs Pučinskis (9.b), Vladislavs Balonovs (9.b), Andrejs Pļešivcevs (9.b), Kims Petrovs (8.a),  Aleksandrs Lapšins (8.a).
      • Volejbols (jaunietes) – Anna Juškova (10.a), Aiguļa Ibragimova (10.a), Olga Baranos (10.a), Lidija Ježova (10.a), Aleksnadra Korzinova (11.a), Anna Poņatovska (11.a), Laura Doļegnovska (12.a), Ksenija Judina (12.a), Valērija Zubrika (12.a).
      • Rudens kross (skriešana) – 1. vieta 500m (Jekaterina Pučinska (6.a)), 3. vieta 500m Daņila Patijčuks (5.a), 2. vieta 1000m (Anna ševčenko (9.b)), 3. vieta 1000m (Ksenija Judina (12.a)).
      • Futbols – 3. vieta – Daniels Ivanovs (10.a), Vadims Tapeiko (10.a), Dmitrijs Barsukovs (10.a), Artjoms Kalkovs (10.a), Raimonds Konovalovs (10.a), Deniss Macevičs (10.a), Dmitrijs Kohanovičs (11.a), Timurs Tihijs (12.a), Artjoms Juhnēvičs (12.a), Vladislavs Lozovenko (12.a).
      • Futbols – 1. vieta – Artūrs Janovskis (3.b), Dāvids Jurčenko (4.a), Deniss Mizers (4.a), Gļebs Kačanovs (4.a), Maksims Aleksandrovs (4.a), Aleksandrs Remeņuks (4.b), Filips Firsovs (4.b), Leo Gozens (4.b), Vladislavs Žihs (5.a), Ričards Daškovs (5.a), Daņila Patijčuks (5.a), Alekss Vološins (5.b).
      • Tautas bumba (meitenēm)- 3. vieta (Valērija Zemīte (5.a), Arīna Nagnibeda (5.a), Milana Brauna (5.a), Anastasija Skurača (5.a), Karīna Balonova (5.b), Kamila Treivase (5.b), Jūlija Kārkliņa (5.b), Ērika Celma (5.b), Jekaterina Pučinska (6.a), Jana Janovska (6.b)).
      •  Tautas bumba (zēniem)- 2. vieta (Gļebs Kačanovs (4.a), Dāvids Jurčenko (4.a), Deniss Mizers (4.a), Kirils Telegins (4.b), Daņila Patijčuks (5.a), Vitālijs Čerkass (5.a), Vladislavs Žihs (5.a), Filips Firsovs (5.b), Aleksandrs Gurjanovs (5.b), Aleksandrs Pavlovs (6.b)).

2013./2014. m.g.

      •  Futbols – 2. vieta – Zemgales novada futbola sacensības
      • “Lielā balva” – 3. vieta 8., 9. kl.
      • “Drošie un veiklie” – 3. vieta 2013.,2014.gadā dz. meitenes
      • Futbols “Jelgavas kauss” – 1. viet 3., 4. kl.
      • “Drošie un veiklie” – 3. vieta 2003., 2004.gadā dz. meitenes
      • “Tautas bumba – 2. vieta 5.kl.
      • Futbols – 2.vieta Lietuvā 2.-4.kl.
      • Futbols – 2.vieta 10.-12.klašu jauniešiem
      • Rudens kross (A. Ševčenko (1.vieta), G. Andužs (3.vieta), K. Judina (4.vieta) 8.kl. – 3. vieta, 11.,12.kl. jauniešiem – 3.vieta)
      • Peldēšana – 3.vieta olimpiskajās stafetēs
      • Futbols – 3. vieta 3.-5.kl.
      • Futbols – 3. vieta 3.-5.kl. zēni

2012./2013. m.g.

      •  Futbols – 2. vieta Zemgales novada finālā, 5. vieta Latvijas finālā. (1.-2. kl. grupā).
      • Futbols – 3. vieta Dobelē 2013.-2014. gadā dz. zēniem
      • Tautas bumba – 3. vieta 2001., 2012. gadā dz. meitenēm
      • Bokss – Artjoms Haņevičs (9.b) – 1. vieta, Deniss Ustinovs (6.b) – 2. vieta
      • Futbols – 2. vieta vidusskolas jauniešiem
      • Futbols – 3. vieta 1997.-1998. gadā dz. zēniem
      • Latvijas olimpiskā diena – 1. vieta 4.-5. kl. zēniem, 1. vieta 6.-7. kl. zēniem, 1. vieta 6.-7. kl. meitenēm, 3. vieta 8.-9. kl. zēniem2. vieta 10.-12.kl. jauniešiem, 3. vieta Annai Ševčenko(7.b) 1300 m distancē, 3. vieta Ksenijai Judinai (10.a) 2000 m distancē.
      • ZZ čempionāta pusfināls – 3. vieta 8.b klases komandai “Tīģerēns”
      • Maija stafetes – 1. vieta 6.-7.kl. meitenēm, 2. vieta 10.-12.kl. jauniešiem
      • Vieglatlētikas četrcīņas sacensības “Draudzība” – 1. vieta 6.-7.kl. meitenēm, 3. vieta 5.kl. zēniem. 1. vieta – Anna Ševčenko, 3. vieta – Ketrina Libaņova.
      • Vidusskolas kauss  vieglatlētikā – 3. vieta 10.-12. kl. jauniešiem, 2. v. – Artjoms Ščerbakovs 800 m dist. (11.a), 2. v. – Georgijs Andužs 100 m dist. un 400 m dist. (11.a), 3 v. – Iļja Keldanovičs 800 m dist. (12.a), 3. v. – Genādijs Iļjuks 400 m dist. (12.a)
      • Pavasara kross – 3. vieta – 1999.-2000. gadā dz. meitenēm, 2. vieta – 2012.-2002. gadā dz. zēniem, 2. vieta – 1999.-2000. gadā dz. zēniem, 3. vieta – 10.-12.kl. jauniešiem.

2011./2012. m.g.

Futbols 1. vieta 1998., 1999. gadā dzimušie

Futbols 3. vieta 1996., 1997. gadā dzimušie

Vieglatlētika:

1. vieta 1998.-1999. g.dz.meitenes / 3. vieta 1998.-1999. g.dz.zēni / 3. vieta 200.-2001. g.dz.meitenes / 3. vieta   10.-12. kl. zēni

Drošo un veiklo stafetes 3. vieta


2010./2011. m.g.

    • Tautas bumba 1. vieta 6. klases dalība Zemgales novada sacensībās
    • Veiklo stafetes 1. vieta 6. klases
    • Lielā balva 3. vieta 6. klases
Skolas salidojums
Seko mums Facebook
Facebook Pagelike Widget
E- klase
Ēdienkarte
Valsts pārbaudes darbu grafiks
Pasākumu kalendārs