+371 63027467  6vsk@izglitiba.jelgava.lv

Jelgavas 6.vidusskola

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola

previous arrow
next arrow
Slider

ar izciliem sasniegumiem peldēšanas sacensībās „Neptunswimmfest” Rostokā:

Pirmoreiz sporta meistara normatīvus izpildīja

Artjoms Ščerbakovs (10.a) 50 m tauriņstilā un

Iļja Keldanovičs (11.a) 50m uz muguras

 

Godalgotās vietas:

Ēriks Treivass(7.a)    1. vieta 100m kompleksā stilā

                                            1.  vieta 50m brīvajā stilā

                                            2.  vieta 100m brīvajā stilā     

 

Artjoms Ščerbakovs (10.a) –       3. vieta 50m tauriņstilā

 

Iļja Keldanovičš (11.a) un Artjoms Ščerbakovs (10.a) –

                                                         1. vieta 4x50m kombinētajā stafetē

 

Dmitrijs Žigunovs (12.b)–          2. vieta 4x50m brīvā stila stafetē.

Pilsonības dienas skolā,

veltītās Latvijas Republikas  proklamēšanas  93.gadadienai.                                                                  2011./2012.m.g.

aktivitāte

laiks

mērķauditorija

vieta

atbildīgais
1.

Klases stenda noformēšana

10.11. 1.-12.klases klašu telpas Kl. audzinātāji
2. Lāčplēša dienai veltīts lāpu gājiens 11.11. 11.a klase no Dambja ielas līdz piemineklim Z.Panarada
3. Latviešu dziesmu un deju festivāls  17.11.

3.stunda

Sagat.grupas

1.-3.klases

Aktu zāle N.Martinova

N.Mišina

Kl.audzinātāji

4. Koncerts „Nekur nav tik labi kā mājās” 17.11.

4.stunda

4.-7.klases Aktu zāle N.Martinova

N.Mišina

L.Silova

5. Koncerts „Nekur nav tik labi kā mājās” 17.11.

5.stunda

8.-12.klases Aktu zāle N.Martinova

N.Mišina

L.Silova

6.

Uguns zīmju veidošana Hercoga Jēkaba laukumā “Latvija uguns zīmēs”

18.11. 10.a klase Hercoga Jēkaba laukums A.Mināte
7.

Klases stundas „Mana Latvija”

1.-30.11. 1.-12.klases klašu telpas Kl.audzinātāji
8.

Radošo darbu konkurss „Reiz Jelgavā…”

29.11. 10.-11.klases SIP I.Šileiko

 

Apsveicam

 1998.-1999. g. dz.  futbolistus:

  • Danielu Krohinu (6.a);
  • Vladislavu Balonovu (6.b);
  • Edgaru Lefteru (6.b);
  • Danielu Zeļinski (6.b);
  • Andreju Kostjuku (6.b);
  • Raimondu Bojarunu (6.b);
  • Vadimu Kožanu (6.b);
  • Danielu Ivanovu (7.b);
  • Vladislavu Vorobjovu (7.b);
  • Vitāliju Pučinski (6.b);
  • Romānu Krivenko (7.b).

ar izcīnīto 1. vietu

Jelgavas un Jelgavas novada FK „Jelgava” kausa izcīņā futbolā.

Paldies sporta skolotājiem Valērijam Minaltam un Mihailam Kostiram!

 

Apsveicam

 

 Latvijas čempionāta boksā godalgoto vietu ieguvējus: 

 

Artjomu Haņeviču (8.b) –  1. vieta

Deniss Ustinovs (5.a) – 3. vieta.

 Paldies trenerim Anatolijam  Červjakovam!

 

 

Apsveicam 41. spartakiādes uzvarētājus vieglatlētikā:

1. vieta kopvērtējumā 1998.-1999. gadā dzimušo grupā

1. vieta 1998.-1999. gadā dz. meitenēm:

  • Anna Ševčenko
  • Aļesja Čibisova
  • Aiguļa Ibragimova
  • Jekaterina Veļikanova

3. vieta 1998.-1999. gadā dz.zēniem:

  • Daniels Ivanovs
  • Vladislavs Vorobjovs
  • Mihails Plotiņš
  • Daniels Krohins

3. vieta 2000.-2001. gadā dz.meitenēm:

  • Anna Parafjonoviča
  • Ketrina Libaņova
  • Aļona Rižakova
  • Anna Saltikova

3. vieta 10.-12. klašu zēniem:

  • Georgijs Andužs
  • Artjoms Ščerbakovs
  • Deniss Moisejevs
  • Jāzeps Viļģerts

Skolas salidojums

Seko mums Facebook

Facebook Pagelike Widget

E- klase

Ēdienkarte

Valsts pārbaudes darbu grafiks

Pasākumu kalendārs