+371 63027467  6vsk@izglitiba.jelgava.lv

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola
previous arrow
next arrow
Slider

9. martā Jelgavas tehnikumā noslēdzās «Biznesa nakts» – 25 stundu maratons, kurā jaunieši no dažādām pilsētas skolām komandās attīstīja biznesa idejas. Tika prezentētas septiņas idejas. Žūrija noteica trīs komandas, kuras katra saņēma 300 eiro naudas balvu.

Naudas balvu saņēma arī komanda «Mood Socks» – garastāvokļa zeķes.  Komandā darbojās Ļiza Kuzmina no Kalnciema pagasta vidusskolas, 5. vidusskolas audzēkne Jana Dobrjanska un mūsu skolas 10.klases skolēni – Arina Vorobjova, Viktorija Juhņēviča un Roberts Ščerbaks. Jaunieši piedāvā apdrukātas zeķes, uzdrukājot uz tām dažādus interesantus tekstus latviešu valodā. Piemēram, «Kur tu teci gailīti», «Es gribu ēst», «Dipu dapu lācis nāk» un citus.

«Biznesa nakti» Jelgavā organizē Jāņa Bisenieka fonds sadarbībā ar Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju, LIAA Jelgavas Biznesa inkubatoru, Jelgavas Izglītības pārvaldi, Jelgavas tehnikumu, Jelgavas Amatu vidusskolu un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāziju.

Stundu saraksts
Mūsu skolas vērtības
Seko mums Facebook
Facebook Pagelike Widget
E- klase
Jelgava.lv
Jelgavas pilsētas mājas lapa www.jelgava.lv