+371 63027467  6vsk@izglitiba.jelgava.lv

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola
previous arrow
next arrow
Slider
Programma “SPORTO VISA KLASE” turpina savu darbību. 2020./2021.mācību gadā no Jelgavas 6. vidusskolas iesaistītas 4.b un 2.a klase.
Ar ON-LINE atklāšanas pasākumu startēja programmas 7.sezona. Programmas dalībnieki sekoja līdz pasākumam tiešraidē savās skolās.
LOK prezidents Žoržs Tikmers savā apsveikuma uzrunā uzsvēra, ka “Jums tiek dota unikāla iespēja pilnveidot sevi, uzsvaru liekot uz to, ka sportojat visi kopā – esat izpalīdzīgi, draudzīgi un motivēti. No sirds ticu, ka jūs būsiet tie, kas Latviju veidos par vienu no modernākajām, zaļākajām un veselīgāk domājošajām valstīm visā pasaulē.”
Atklāšanas pasākumā bija iespēja ne tikai skatīties, bet arī izkustēties, jo tiešraides sākumā bija iesildīšanas ar talismaniem Klasīti un Klasēnu. Atklāšanas noslēgumā ar tiešraides koncertu skolnēnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”.


 

 

  1. gada 6. martā Jelgavas 6. vidusskolas 4. b klases skolēni Zemgales Olimpiskajā centrā piedalījās projekta “Sporto visa klase“ ceļojoša kausa izcīņas disciplīnā – stafetes. Sacensībās piedalījās 13 komandas no Rīgas, Olaines, Babītes novada un Jelgavas. Skolēniem bija jāpiedalās 5 stafetēs, katrā stafetē piedalījās 6 zēni un 6 meitenes. Katrs skolēns piedalījās vismaz 2- 3 dažādās stafetēs, jo galvenais, lai izpildītos nosacījums, ka sporto visa klase. Kopvērtējumā 4. b klase ieguva 7. vietu.

Projekta ietvaros līdz 2017./2018. mācību gada 20. aprīlim jāiesūta paveikts “labais darbs – visi kopā mēs to varam” un  vidējie klases sekmju rezultāti.

Trešdien, 2016. gada 2.novembrī “Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā tika atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas organizētā projekta “Sporto visa klase” trešā sezona.
Projekta trešajā sezonā iesaistīsies jaunas 82 klases no 73 izglītības iestādēm visā Latvijā. Līdz ar to piecas reizes nedēļā jeb katru mācību dienu sportos jau vairāk kā 3000 skolēnu no 130 klasēm.
Projekta mērķis ir četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu iesaistīto klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) pilnveidojot metodisko programmu 3. – 6.klašu grupai.
Projekts paredz katru nedēļu nodrošināt kvalitatīvu un metodiski atbilstošu 3 fakultatīvo sporta nodarbību sarīkošanu, papildus tām divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā, saskaņā ar LSPA izstrādātu metodisko materiālu.
Mūsu skolā projekts paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:
  • vispārējā fiziskā sagatavotība;
  • futbola iemaņu apguve;
  • peldēšana.
Projektu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, pašvaldībām un Latvijas Futbola federāciju, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, LOK partneris “LDz Cargo” un sporta preču veikals tīkls SIA” Sportland”.

sporto_visa_klase

Sezonas atklāšana

3

 

Stundu saraksts
Mūsu skolas vērtības
Seko mums Facebook
Facebook Pagelike Widget
E- klase
Jelgava.lv
Jelgavas pilsētas mājas lapa www.jelgava.lv