+371 63027467  6vsk@izglitiba.jelgava.lv

Mūsdienīga, sadarbībai atvērta skola
previous arrow
next arrow
Slider
TESTSInformācija

Jelgavas 6.vidusskolas karjeras konsultants veic attālinātās konsultācijas e-klasē
(Anna Donskaja)


2020.gada 10.martā mūsu skolā viesojās Jelgavas Tehnikuma pārstāvji, ar mērķi pastastīt 9.klašu skolēniem par piedavatām mācību programmām un iestāšanas kārtību.


2020.gada 12.februārī notika Ēnu diena. Mūsu skolas 6.-12.klašu skolēni aktīvi piedalījās šajā pasākumā un kļuva par „ēnām” tādiem profesiju pārstāvjiem, kā farmaceits, policists, fizioterapeits, sociālais darbinieks, klientu apkalpošanas speciālists, inženieris u.c. Mūsu skolā viesojās četras ēnas no Jelgavas Valsts ģimnāzijas un Jelgavas 4.vidusskolas.


2020.gadā 20.janvārī mūsu skolā viesojās Jelgavas 5.vidusskolas parstāvji, ar mērķi iepazistināt 9.klašu skolēnus ar piedavātām izglītības programmām.


2019.gadā 19.decembrī mūsu skolā notika karjeras izglītības pasākums “Mana karjera IT jomā” 9.-12.klasēm. Pasākumu vadīja AS Emergn parstāvji.
Pasākuma mērķis: iepazistināt skolēnus ar profesijām IT jomā.


14. līdz 18.oktobrim norisinājās ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras fokusā bija nākotnes profesijas. Karjeras nedēļa šogad tika aizvadīta ar saukli “Ielogojies nākotnē!”, rosinot jauniešus apzināties straujās izmaiņas tehnoloģijās, sabiedrībā un vidē, kas nosaka nepieciešamību jau tagad attīstīt specifiskas prasmes un kompetences, lai veiksmīgi iekļautos nākotnes darba tirgū.
Mūsu skolas skolēni piedalījās dažādos skolas un pilsētas karjeras pasākumos, piemērām, “Veiksmīgas karjeras sttāsti” (1.-3.kl.), “Mana nākotnes profesija” (4.kl.), “Nepieciešāmās karjeras vadības prasmes nākotnes profesiju ieguvei” (6.-8.kl.), “Es un nākotnes profesijas (1.-3.kl.)”, izzinošā ekskursija uz Zinātnisku bibliotēku (9.kl.) un  Latvijas Lauksaimniecības universitātes vēstures muzeju (4.kl.), “Ielogojies nākotnē (11.-12.kl.).”


2019.gadā 26.aprīlī mūsu skolas 12.klase un 9.klašu grupa apmeklēja biznesa un karjeras iespēju festivālu “Uzņēmēju dienas 2019”.


  


 

2019.gada 29.martā daļa no 10 klases skolēniem un daļa no 7.klases skolēniem piedalijās karjeras pasākumā “Digitālās prasmes nākotnes karjerai”.

 


  2019.gada 02.aprīlī mūsu skolā viesojās Jelgavas Tehnikuma pārstāvji, ar mērķi pastastīt 9.klašu skolēniem par piedavatām mācību programmām un iestāšanas kārtību.2019.gada 08.martā Latvijas Lauksaimniecības universitātē notika Zemgales reģionālā zinātniski pētniecisko darbu konference.  Konferencē piedalījās mūsu skolas 11.klases skolniece Anna Sadejeva ar darbu „Vidusskolēnu lēmumu pieņemšanas faktori nākotnes profesiju izvēlē”. Skolniece ieguva 2.pakāpi un darbs tiek izvirzīts Skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencē.
Apsveicam Annu Sadejevu ar iegūto pakāpi un vēlam veiksmi valsts konferencē!
Paldies, zinātniski pētnieciskā darba vadītājai Annai Donskajai.


2019.gada 13.februārī notika Ēnu diena. Mūsu skolas 6.-12.klašu skolēni aktīvi piedalījās šajā pasākumā un kļuva par „ēnām” tādiem profesiju pārstāvjiem, kā mārketologs, policists, kosmetologs, ārsts, aktieris, loģists, farmaceits, dizainers, pavārs, tūrisma speciālists, programmētājs u.c.


 

Karjeras izglītības pasākumu programma

 

 

 

 

 

 

Karjeras nedēļas pasākumu apkopojums:

>>>Prezentācija<<<

1

Noderīga informācija par karjeras izglītību:

www.viaa.gov.lv

www.brauktvainebraukt.lv

www.niid.lv

www.profesijupasaule.lv

www.prakse.lv

www.nva.lv

LLU PIEDĀVĀ IZZINOŠAS UN RADOŠAS AKTIVITĀTES SKOLĒNIEM: http://www.llu.lv/skoleniem

koks


1

 

 

 

 

Stundu saraksts
Mūsu skolas vērtības
Seko mums Facebook
Facebook Pagelike Widget
E- klase
Jelgava.lv
Jelgavas pilsētas mājas lapa www.jelgava.lv